Фармацевтична компанія Санофі безоплатно передала МОЗ вакцини проти грипу

Фармацевтична компанія Санофі безоплатно передала Міністерству охорони здоров’я України 163 тисячі доз вакцини проти грипу французького виробництва, щоби захистити від цієї хвороби українських медиків та представників інших професій із групи ризику.

Про це повідомляє пресцентр МОЗ України.

«Компанія Санофі подарувала Україні 163 тисячі доз вакцини проти грипу. Загалом станом на вересень компанія передала українським пацієнтам 31 млн доз лікарських засобів на суму понад 23 млн євро. Ця допомога суттєво допомогла українській системі охорони здоров’я втримати стійкість під час війни та з оптимізмом дивитися в майбутнє», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Фармкомпанія вже раніше надавала гуманітарну допомогу Україні, забезпечуючи українців необхідними ліками.

«Компанія Санофі продовжує залишатися надійним партнером та робить все від неї залежне, щоб забезпечувати доступ українців до ефективних лікарських засобів та вакцин. Завдяки гуманітарній допомозі, яку Санофі вже надала Україні, лікування змогли отримати орієнтовно 22 млн українських пацієнтів. Донація вакциною проти грипу – це ще один крок для захисту здоров’я українців в розпал епідеміологічного сезону», – сказав Олександр Носонович, керівник з комерційних питань підрозділу загальної медицини Санофі в Україні.

У лютому цього року МОЗ, Посольство Франції та Санофі підписали Меморандум про взаєморозуміння для надання пацієнтам в Україні ширшого доступу до високоякісної медичної допомоги та ліків, сприяння гармонізації законодавства України у сфері охорони здоров’я із законодавством Європейського Союзу.

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook