Експерти розповіли, який чай можна пити щодня без шкоди для здоров’я

Хтось насолоджується його смаком, хтось п’є за звичкою, а хтось без чаю не може жити. Експерти розповіли, який чай можна пити щодня без шкоди для здоров’я.

Білий чай

Його користь полягає в тому, що в його склад входить велика кількість фторидів, а значить – він зберігає зуби. Крім іншого, цей вид чаю може нормалізувати тиск, покращити роботу судин і серця, а також позитивно знижувати холестерин. Також білий чай має протимікробний ефект.

Пуер, червоний чай або улун

Багато людей вранці п’ють для бадьорості каву, проте не всі. Хтось не любить каву, але підбадьоритися хоче. Для таких людей є гарна альтернатива – є чай, який може не гірше підбадьорювати, ніж кава. Якщо серед усіх видів чаю вибрати пуер, червоний чай або улун – ви можете отримати тонізуючий і підбадьорливий ефект практично відразу. Однак якщо ви хочете більш простий варіант – підійде і зелений чай з імбиром.

Трав’яний чай

Відомо, що деякі напої шкідливі у великій кількості, проте не всі. Чай можна пити і кожен день, якщо правильно підібрати його склад.

Для щоденного постійного споживання підійде трав’яний чай. Він не тільки не зашкодить організму, але і покращить здоров’я. Можна пити суміші з календули, меліси, пустирника, цикорію і глоду.

Джерело: Главред


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook