Дієтолог назвала продукт для зниження кров’яного тиску

Дієтолог Мішель Портер у коментарі популярному британському виданню повідомила, що вживання лише 30 г лляного насіння на день може сприяти зниженню рівня артеріального тиску всього за 12 тижнів.

За її словами, лляне насіння багате білком, клітковиною і омега-3 жирними кислотами, що приносить неабияку користь для здоров’я.

Вона також розповіли, що лляне насіння багате на калій, що допомагає нейтралізувати негативний вплив натрію (або солі) в раціоні.

“Надлишок натрію порушує водний баланс в організмі та створює додаткове навантаження на кровоносні судини, що, своєю чергою, може підвищити кров’яний тиск”, – нагадала дієтолог.

За її словами, лляне насіння містить здорову кількість клітковини, яка, як вважається, захищає шар клітин, що вистилають кровоносні судини, запобігаючи стрибкам артеріального тиску.

Крім того, високий рівень альфа-ліноленової кислоти і лігнанів, присутніх у лляному насінні, також корисні для гіпертоніків.

Дієтолог пояснила, що всього одна столова ложка лляного насіння містить 2 г клітковини, що становить 5-8% рекомендованої добової норми.

Льон також містить близько 10% денної норми тіаміну і міді, які допомагають нашому імунітету і здоров’ю мозку. Цю кількість легко внести у свій раціон, особливо якщо додати його в смузі та випічку, наприклад, у корисні оладки.

Джерело: Факти Здоров’я


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook