ДЕЦ запроваджує реєстраційну форму на процедуру перереєстрації ліків online

ДП «Державний експертний центр МОЗ України» інформує, що в рамках подальшої діджиталізації сервісів ДЕЦ в системі «Візуалізація» з’явилася можливість заповнити реєстраційну форму на процедуру перереєстрації ЛЗ онлайн.

Важливе нововведення прокоментував Михайло Бабенко, директор Державного експертного центру МОЗ України: «Діджиталізація сервісів – наш пріоритет. І запуск нової онлайн форми на перереєстрацію лікарських засобів – кращий доказ того, що ми впевнено рухаємось цим шляхом. І ще один вагомий крок у напрямку запровадження в Україні eCTD формату досьє».

Зараз електронна версія форми на перереєстрацію лікарських засобів працює в тестовому режимі. Будь-які зауваження та пропозиції щодо нового функціоналу можна надсилати на електронну пошту eias@dec.gov.ua або телефонувати за номером: +38-044-202-17-07.

ДЕЦ також нагадує, що до цього в центрі вже існувала можливість відслідковувати процес проходження поданих заяв або реєстраційних форм та реєстраційних матеріалів на реєстрацію, а також перереєстрацію та внесення змін до реєстраційних матеріалів на ЛЗ/медичні імунобіологічні препарати.

Джерело: dec.gov.ua


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook