«Дарниця» представила серію препаратів для боротьби з болем у дорослих та дітей

Фармацевтична компанія «Дарниця» випустила нову брендовану лінійку ДАРФЕН® для боротьби з болем та запаленням у дорослих та дітей. Про це повідомила пресслужба компанії.

Під брендом ДАРФЕН® випускаються ліки у формі гелю, суспензії та таблеток, що містять у своєму складі ібупрофен (Ibuprofen).

Як повідомив генеральний директор фармацевтичної фірми «Дарниця», «Дарфен® – це ефективні лікарські засоби для полегшення болю і покращення якості життя пацієнтів. Широка лінійка бренду та асортимент лікарських форм дозволяють підібрати оптимальне рішення для лікування пацієнтів різного віку та з різними показаннями. Зараз під брендом Дарфен® представлені 4 препарати».

В аптеках Дарфен® представлений місцевим анальгетиком Дарфен® Гель та пероральними формами Дарфен® Кідс, Дарфен® Кідс Форте та Дарфен® Лонг. Препарати рекомендовані для симптоматичного лікування легкого та помірного болю при мігрені, болю у спині, зубному, менструальному, м’язовому та ревматичному болях, а також спортивних травмах, болю при легких формах артриту, ознаках застуди та грипу, болі в горлі.

За 6 місяців поточного року «Дарниця» вивела на ринок 12 брендів ЛЗ для терапії захворювань нервової й серцево-судинної систем і управління болем.

Джерело: Фармацевтична компанія «Дарниця»


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook