«Дарниця» буде використовувати сучасне пакування для твердих лікарських форм

«Дарниця» буде використовувати нове сучасне пакування для твердих лікарських форм

Фармацевтична компанія «Дарниця» впроваджує використання надсучасного пакування для твердих лікарських форм.

Пакування ALU/ALU – це плівка фольги холодного формування, яку використовують європейські виробники. Вона виготовляється з 3-шарового ламінату: ПВХ/Алюміній/Поліамід. Сторона з ПВХ зсередини блістера контактує с готовим ЛЗ. Цей матеріал здатен забезпечувати високий рівень захисту готових лікарських засобів від вологи, кисню та світла. Завдяки цьому можливо продовжити термін придатності продукту.

«Перш за все ми дбаємо про безпеку споживача і працюємо над тим, щоб ЛЗ були максимально захищеними від впливу зовнішнього середовища і після того, як вони вже потрапили на полиці аптек та до споживача. «Дарниця» використовує для цього надсучасні світові технології та розробки», – повідомив Олександр Торгун, директор з регуляторних питань фармацевтичної компанії «Дарниця».

Наразі компанія використовує надсучасне пакування для таких препаратів: Превентор,  Розувастатин-Дарниця, Періндопрес ®, Періндопрес® А, Периндоприл-Дарниця, Ранітидин-Дарниця, Гастротек®, Рамітон А.

Завдяки тому, що ALU/ALU захищає чутливі до зовнішнього впливу ліки, медичні препарати у такому пакуванні зберігають свою ефективність навіть у країнах з екстремальними кліматичними умовами, що дає можливість компанії розширити географію реалізації своєї продукції.

Джерело: Фармацевтична компанія «Дарниця»


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook