Бекутан мультиімуно

«Бекутан Мультиімуно». Інтерв’ю з маленьким лицарем

Вітаю, шановні батьки! Це знову я, Арчі, маленький лицар у міцних обладунках. Ви стурбовані – триває сезон вірусних інфекцій, дітлахи хворіють, а ви шукаєте для них надійного захисту? Не поспішайте купувати безліч ліків, адже найкращий захисник – це міцний імунітет дитини. І я знаю як його підтримати – пам’ятаєте, мій  образ створили у відомій європейській фармацевтичній компанії «Алкалоїд  АД Скоп’є», фахівці якої виготовили і мої обладунки – комплекс Becutan Kids Vits Мультиімуно. Пригадаймо, як він працює.

Фармацевтам добре відомо, що силу природного імунітету підтримують три важливі складові – вітаміни, мінерали та здорова кишкова мікрофлора. Саме тому мій захист тришаровий.

Перший шар – імунотропні вітаміни А, С, D, Е, B6 та фолієва кислота.

Вітамін А сприяє правильній роботі імунокомпетентних клітин – лімфоцитів¹,  вітамін С бере участь у роботі всіх ланок імунітету², вітамін В6 сприяє утворенню антитіл³, а фолієва кислота – лейкоцитів³.

Вітамін D підсилює захист проти низки респіраторних інфекцій, вітамін Е протидіє запаленню та є важливою складовою підтримки клітинного імунітету. Усі разом ці вітаміни утворюють потужний антиоксидантний комплекс, що запобігає продукуванню шкідливих для здоров’я вільних радикалів.

комплекс Becutan kids

Другий шар – цинк, мінерал, що також є антиоксидантом. До того ж йому притаманні імуномодулююча  та протизапальна дії. Дослідження доводять наявність у мікроелемента властивості зміцнювати противірусний імунітет завдяки стимуляції продукції інтерферону.

«А до чого тут кишкова мікрофлора? – запитаєте ви. Відповідаю. Здорова мікробіота є базою, основою, без якої неможлива повноцінна робота вітамінів та мікроелементів. Тому мої захисні обладунки мають третій шар – пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG. Корисні  бактерії кишківника – це переважно лакто- та біфідобактерії.  Вони захищають слизову оболонку травного тракту від розмноження патогенних мікроорганізмів, що можуть її пошкодити. А це вкрай небажано, оскільки саме в кишківнику зосереджена переважна більшість лімфоїдних клітин, які здійснюють першу імунну відповідь. Тож здорова мікрофлора існує в симбіозі з імунною системою, бере участь в активації та регуляції її роботи. І пробіотик, а саме найбільш вивчена за останні 30 років лактобактерія L. rhamnosus GG, у складі «Бекутан Мультиімуно» відповідальна за підтримку балансу кишкової мікробіоти. А це є запорукою міцного імунітету.

Щоб вітаміни, мінерали  та пробіотики не чинили негативного впливу один на одного, вони зберігаються окремо. «Бекутан Мультиімуно» розфасовано в особливі, двокамерні саше: в одному відсіку – вітаміни та мінерали, в іншому – пробіотик. І змішуються вони лише в момент прийому, коли засіб розчиняють у воді. Напій з приємним смаком та ароматом апельсину можна давати дітям від 1 року: малечі 1-3 років – по 1 саше на добу, дітям від 4 років – 1-2 саше на добу.

До речі, «Бекутан Мультиімуно» можна додавати до будь-якого напою, який подобається дитині, наприклад, до соку, йогурту або молока.

Отже, тепер ви знаєте, чому мій захист такий міцний.

 • Тому що він природний. Він складається з речовин, які завжди мають бути в здоровому організмі в достатній та збалансованій кількості.
 • Тому що мій захист працює на трьох рівнях. Дитячий імунітет підтримують три важливі складові – вітаміни, мікроелементи та корисні лактобактерії.
 • Тому що всі компоненти мого захисту добре поєднуються і не руйнуються під час зберігання – цьому запобігають подвійні саше.
 • Тому що мій захист безпечний – «Бекутан Мультиімуно» дозволено приймати навіть діткам від 1 року!

Отже,  шановні батьки! Шукаєте надійного помічника, який би допоміг вашим дітям пережити важкий сезон застуд без хвороб? Немає питань – ми, Арчі та «Бекутан Мультиімуно», завжди поруч. Адже не існує нічого більш надійного, ніж підтримка власних захисних сил на найвищому рівні! А ми на цьому знаємося. Тож давайте дружити!

Becutan Kids Vits Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячому імунітету!

 1. Skinnider, L.F. The effect of retinol (Vitamin A) on human lymphocytes stimulated by phytohaemagglutinin. Virchows Archiv B Cell Pathol 31, 117–123 (1979). https://doi.org/10.1007/BF02889929;
 2. Carr, A.C.; Maggini, S. Vitamin C and Immune Function. Nutrients 2017, 9, 1211. https://doi.org/10.3390/nu9111211;
 3. Institute of Medicine, Food and Nutrition Board. Dietary Reference Intakes for Thiamin, Riboflavin, Niacin, Vitamin B(6), Folate, Vitamin B(12), Pantothenic Acid, Biotin, and Choline. Washington, DC: National Academies Press; 1998;
 4. Goodall, E.C., Granados, A.C., Luinstra, K. et al. Vitamin D3and gargling for the prevention of upper respiratory tract infections: a randomized controlled trial. BMC Infect Dis 14, 273 (2014). https://doi.org/10.1186/1471-2334-14-273;
 5. Erin Diane LewisSimin Nikbin MeydaniDayong Wu. Regulatory role of vitamin E in the immune system and inflammation. IUBMB Life487Critical Review. https://iubmb.onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/iub.1976
 6. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33094446/
 7. Копанев Ю. А. Взаимосвязь функции местного иммунитета и микробиоценоза кишечника, возможности иммунокоррекции дисбактериоза // Лечащий врач. – 2009. – № 9.
 8. Листок-вкладиш Becutan Kids Vits Мультиімуно.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook