Аптека Подорожник передала 20 автівок швидкої медичної допомоги для потреб ЗСУ

Топменеджер групи компаній “Подорожник” Тарас Коляда розповів про допомогу ЗСУ та привітав з Днем захисників України.

Про це повідомляє Ліга.Новини.

«З початком війни наша компанія прийняла важливе рішення – усіма силами допомагати українській армії, внутрішньо переміщеним особам та тим, хто постраждав внаслідок бойових дій. Ми розуміли, що не можемо стояти осторонь. Тож 22 березня запустили проєкт “AMBULANCE для ЗСУ”, у межах якого закуповуємо карети швидкої допомоги для Медичних сил України. Ця ініціатива є дуже важливою для нас. Ми вважаємо час війни український аптечний рітейл повинен не тільки дбати про своїх клієнтів, а й робити внесок у перемогу. “AMBULANCE для ЗСУ” — лише один із тих проєктів, який відображає наше прагнення допомагати. Він став можливим завдяки підтримці мільйонів українців, які обирають наші аптеки та представників фармакологічних компаній, які зголосились підтримати ініціативу. Адже маленькі внески кожного роблять великі справи», – повідомляє Тарас Коляда.

Протягом 8 місяців дії проєкту “AMBULANCE для ЗСУ” аптека Подорожник змогла забезпечити військові підрозділи 20-ма каретами швидкої допомоги на суму понад 15 200 000 грн.

Ці автівки вже допомагають евакуйовувати військових та цивільних з-під обстрілів у зонах бойових дій.

Проте, в компанії розуміють, що “швидкі” у постійному дефіциті, оскільки щодня перебувають під обстрілами ворожої артилерії. Тож, як повідомляє Тарас Коляда, аптека Подорожник буде продовжувати й  надалі робити усе від них залежне, щоб допомагати рятувати життя українським військовим.

«Ми звертаємося до всіх в Україні та за кордоном з проханням долучитися до цієї ініціативи», – зазначив Тарас Коляда.

Джерело: Ліга.Новини


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook