почерк лікарів

Android-смартфони зможуть перекладати нерозбірливий почерк лікарів

Відповідну функцію реалізують на базі програми Google Lens.

Днями пошуковий гігант провів щорічну презентацію в Індії, на якій оголосив про спільний з фармацевтами проєкт, в рамках якого ШІ компанії навчився розшифровувати незрозумілий почерк лікарів. Функцію реалізують на базі програми Google Lens, повідомляє портал TechCrunch.

Для розпізнавання написаного тексту користувачам треба буде навести камеру на текст рецепта або завантажити його з фотобібліотеки. Після цього система проаналізує текст, виявить назви ліків і надасть користувачеві список найменувань. Все працює на основі штучного інтелекту.

Поки функція працює тільки мовою хінді (Індія). Однак в Google планують розширювати географію перекладача, додавши в нього англійську та інші європейські мови.

Серія Google Pixel цього року відрізняється від будь-якого іншого флагмана на ринку. Вона виділяється на тлі конкурентів дизайном, продуктивним чипсетом Tensor G2 і першокласним софтом. Причому Pixel 7 Pro також переміг і в категорії “Вибір користувачів”.

Додатково в якості переваг Google Pixel 7 Pro називають систему розпізнавання обличчя Face Unlock, ексклюзивні “фішки” Pixel, гарантовану підтримку ПЗ протягом п’яти років, покращений сканер відбитків і “живучість” батареї.

Джерело: Уніан


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook