Мережа «Аптека Доброго Дня» від початку війни перерахувала на благодійну допомогу понад 15 млн грн

За майже два роки великої війни мережа «Аптека Доброго Дня» перерахувала на різні потреби понад 12 млн грн, зокрема на ліки 4,5 млн грн.

Про це в інтервʼю Forbes розповіла СEO ГК «Аптека Доброго Дня» Оксани Кириченко.

У межах проєкту «Тактична медицина для захисників» від благодійного фонду Сергія Притули компанія дала спеціальні уроки з тактичної медицини понад тисячі військовим.

Також компанія долучилася до проєкту громадської організації «Землячки» – зібрані кошти пішли на закупівлю військової літньої форми для жінок, засобів гігієни та косметики.

Зазначається також, що мережа «Аптека Доброго Дня» підтримала акцію UNFPA«16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»: на планшетах в аптеках мережі транслювалося відео з QR-кодом, за посиланням можна було перейти на сайт «Розірви коло» і звернутися по допомогу.

Джерело: Forbes


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook