Як перемогти холод за допомогою перекусів: поради від експерта

Сьогодні українці змушені економно використовувати електроенергію через ворожі ракетні обстріли. В квартирах і домах іноді немає опалення, а якщо і є – то його недостатньо для обігріву всього помешкання. Тож поради від експертів, як можна зігрітися за допомогою продуктів, виявилися вчасними.

Експерт зі сну Ешлі Хейнсворт розповіла виданню Express, які продукти можуть допомогти зігрітися в холодну пору року.

Зі слів Ешлі Хейнсворт, поряд з класичними методами зігрівання, от як використання грілок, є також спосіб перемогти холод за допомогою перекусів.

Продукти, які варто вживати перед сном:

Горіхи. Вживання горіхів перед сном, таких як арахіс, мигдаль і фісташки, може збільшити швидкість метаболізму і підвищити температуру тіла, що зігріє перед сном.

Кориця. Щіпка кориці в склянці молока на ніч не тільки зігріє, але і допоможе швидко заснути.

Овес. Овес повільно розщеплюється в організмі через високий вміст висівок і клітковини, а повільне перетравлення вивільняє зігріваючу енергію. Крім того, ця їжа також містить мелатонін, який покращує сон.

Банан. Банани містять вітамін В і магній, які допомагають роботі щитовидної залози і надниркових залоз, тим самим регулюючи температуру тіла в холодну погоду. Крім того, високий рівень магнію не тільки зігріває, але й допомагає м’язам розслабитися і заспокоїти тіло, щоб людина могла швидко заснути.

Імбир. Завдяки судинорозширювальним властивостям імбиру кровоносні судини розслабляються, що сприяє збільшенню кровотоку, допомагаючи тілу нагріватися.

Джерело: Факти Здоров’я


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook