Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) у понеділок, 30 січня, вирішила продовжити офіційно статус пандемії коронавірусу (COVID-19) як глобальної надзвичайної ситуації.
Про це повідомляє AP.
При цьому, виступаючи на відкритті щорічного засідання Виконавчої ради ВООЗ, генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреїсус заявив, що «поза сумнівом, зараз ми перебуваємо в набагато кращій ситуації», ніж рік тому — коли високотрансмісивний варіант Омікрон був на своєму піку.
Проте він попередив, що за останні вісім тижнів щонайменше 170 000 людей померли у всьому світі через коронавірус.
Глава ВООЗ закликав до повної вакцинації груп ризику, збільшення тестування та раннього використання противірусних препаратів, розширення лабораторних мереж і боротьби з «дезінформацією» про пандемію.
«Ми продовжуємо сподіватися, що наступного року світ перейде до нової фази, коли ми скоротимо госпіталізацію та смертність до найнижчого можливого рівня», – сказав він.
Джерело: Укрінформ
Читайте також:
Читайте також:





