VITATONE Kids Омега-3 – для маленьких розумників

У червні 2018 року на українському ринку з’явився новий актуальний продукт – комплекс Омега-3 з лецитином і вітаміном D3 Vitatone Kids Омега-3, вироблений на замовлення представництва Newtone Pharma Limited (Великобританія) в Польщі. Комплекс підібрано таким чином, щоб сприяти поліпшенню інтелектуальних здібностей, уваги, зору, а також зменшенню впливу стресових чинників у дітей та підлітків. Vitatone Kids Омега-3 стане надійним помічником для розвитку дитини і допоможе підготувати майбутніх відмінників. Тому для провізора важливо не тільки знати його основні переваги, але й уміти працювати з новим продуктом в затребуваній товарній категорії.

Інноваційно, корисно та смачно!

Останніми роками діти та їхні батьки вже встигли оцінити продукцію від Newtone Pharma Limited, що зайняла на ринку власну, вкрай актуальну нішу: забезпечення різних поколінь українців необхідними корисними речовинами, вітамінами та мінералами, яких ми отримуємо в недостатній кількості, з метою поліпшення загального стану, активності, краси, когнітивних функцій і психологічного стану. Усі дієтичні добавки Newtone Pharma Limited мають цікаву форму (льодяники на паличці, шипучі таблетки, сироп, капсули для розжовування і ковтання тощо), яскраву упаковку та різноманітні приємні смаки, що навіть у дорослій людині пробуджують захоплену дитину. Vitatone Kids Омега-3 розроблено в межах тієї ж філософії європейської компанії, але з урахуванням особливостей, що на часі сьогодні для повноцінного розвитку дитини, для дошкільного та шкільного навчання, і пов’язаними з цим труднощами.

Гармонійний розвиток із 3 років

До складу Vitatone Kids Омега-3 входять Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, лецитин, вітаміни D3, А і С. У чому ж переваги саме такого комплексу корисних речовин? Омега-3 поліненасичені жирні кислоти впливають на достатнє постачання кисню до нервових клітин, є складовою структури нервової клітини і водночас – енергією для її повноцінного функціонування. Завдяки цьому покращується увага і пам’ять, запам’ятовується більша кількість інформації, за необхідності потрібна інформація краще згадується. Лецитин, як і Омега-3, бере участь у формуванні нервових клітин та запобігає їх пошкодженню і порушенню їхніх функцій. Лецитин необхідний для взаємодії між нервовими клітинами, тобто для процесів тривалої пам’яті, логічного мислення та просторової уяви. Вітамін D3 необхідний для повноцінного розвитку кістково-м’язової системи. Адже дитина в цьому віці не тільки має збільшенні розумові навантаження, але й активно розвивається фізично.

Вітаміни А і С нормалізують біохімічні процеси, впливають на активність нейронів, допомагають нервовій системі адекватно реагувати на розумові навантаження, бути стійкою до стресових факторів та повноцінно відпочивати. Таким чином, застосування Vitatone Kids Омега-3 надає дитині можливість комфортно вчитися і розвиватися, легко адаптовуватися в дитячому колетиві, сприяє покращенню пам’яті та уваги, збереженню спокою навіть під час стресів та фізичних навантажень. Крім того, комплекс цінних речовин, що входять до складу продукту, є підтримкою для зору та запобігає його порушенню. Vitatone Kids Омега-3 може застосовуватись у дітей із 3 років, має приємний смак тутті-фрутті та зручну форму випуску – капсули, що можна проковтнути або розжувати.

Скрипти ініціативних продажів VITATONE Kids Омега-3

VITATONE Kids Омега-3 – щоб розвиток і навчання дитини були приємними, результативними та легкими!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook