В Україні запрацює електронний реєстр відповідальних за введення в обіг медичних виробів

На початку січня запрацює електронний реєстр осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів.

Реалізація цього проєкту надасть змогу розвивати єдиний інформаційний простір для обміну даними та взаємодії між усіма учасниками процесу, що відповідають за обіг медичних виробів, – від подачі заяви на реєстрацію до контролю обігу медичних виробів на ринку.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

Раніше була проведена демо-зустріч, де всі охочі мали змогу ознайомитися з функціональними можливостями розробленого програмного продукту, а саме – було продемонстровано інтерфейс електронного кабінету інформаційно-комунікаційної системи реєстру осіб.

«Впровадження реєстру осіб як повноцінного електронного публічного реєстру в перспективі спростить процедуру введення в обіг медичних виробів, – коментує заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. – Це надасть можливість інтегрувати дані системи з іншими програмними продуктами, у тому числі державними інформаційними ресурсами, оскільки програмне рішення розроблено на основі платформи реєстрів Мінцифри. А також забезпечить єдиний уніфікований підхід до стандартів внесення та обміну інформацією, використання єдиних інтерфейсів та довідників».

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook