аптека Польщі

В Польщі українці можуть самостійно отримати рецепт на необхідні ліки – як це зробити?

На телемедичній платформі Medicept.pl з’явилася спеціальна форма для громадян України, за допомогою якої вони можуть самостійно заповнити та отримати е-рецепт на ліки від хронічних захворювань та ліки для невідкладної допомоги.

Як саме це зробити, повідомляє видання Ukrayna.pl.

У польських аптеках набагато менший вибір безрецептурних ліків у порівнянні з українськими. Без рецепту від лікаря не можна купити антибіотики, препарати для зниження тиску, сечогінні ліки та нестероїдні протизапальні препарати.

Віднедавна для українців, які тимчасово переїхали в Польщу, існує можливість самостійно отримати рецепт на ліки. Для українців ця послуга безкоштовна, а для громадян Польщі оформлення е-рецепту коштує 49 злотих.

На сайті Medicept.pl потрібно вказати назву ліків, форму, дозування, кількість упаковок. Далі потрібно заповнити анкету із особистими даними.

Е-рецепт надходить на вказану адресу електронної пошти. Для отримання ліків фармацевту в аптеці потрібно показати штрих-код електронного рецепту.

Раніше ми писали, як отримати безкоштовну медичну допомогу тимчасово переміщеним українцям в Словаччині.

Джерело: Ukrayna.pl

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook