В Кіровоградській області працює 95% аптечних закладів

Загалом, в області функціонує 531 аптеки і аптечні пункти.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Детально про роботу аптек в Кіровоградській області розповіла начальник державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області Лілія Панфілова під час онлайн наради із керівниками громад і РВА.

“Іхня робота відкоригована відповідно до комендантської години в Кіровоградській області”, – повідомила Лілія Панфілова.

Загалом, за її словами, в області функціонує 531 аптеки і аптечні пункти. Зменшення працюючих аптек на 5% пов’язане із від’їздом за межі області частини працівників.

Також вона зазначила, що труднощі забезпечення аптечних закладів області лікарськими засобами у зв’язку з початком воєнних дій на території України вдалося вирішити. Логістика налагоджується, асортимент ліків збільшується. В аптеках зараз є основні групи лікарських засобів: антибіотики, неврологічні, протизастудні, антибактеріальні, серцево-судинні, протизапальні та знеболюючі. Крім того, в аптечних закладах дозволено користуватися як електронними, так і паперовими рецептами, зокрема це стосується препаратів з програми “Доступні ліки”.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.

Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook