У Тернополі в аптеці обікрали жінку, якій стало зле

6 тис грн зловмисник витягнув із сумки у жінки, якій стало зле в аптеці, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини.

За словами потерпілої, вона разом з чоловіком прийшла до аптеки по ліки. Перед тим з карточки зняла 6 тисяч гривень. Проте в аптеці жінці стало погано.

Фармацевти надали їй допомогу, а чоловік вивів дружину на свіже повітря. Сумку відвідувачка залишила у приміщенні на підвіконні.

У аптеці перебував чоловік. Коли всі вийшли, він заліз до сумки та витягнув із гаманця всі гроші. Це зафіксували камери спостереження.

Оперативники встановлюють місцеперебування злодія, аби притягнути його до відповідальності згідно із частиною 4 статті 185 ККУ. Триває слідство.

Раніше ми писали, у Львові по гарячих слідах затримали грабіжника, який вкрав ліки в аптеці.

Джерело: terminovo


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook