оплата в аптеці

У листопаді українці менше витрачали гроші на ліки

У порівнянні з жовтнем, у листопаді українці на 4% менше (це 3,1 млрд грн) витрачали гроші на ліки.

Про це повідомляє ПриватБанк у Телеграмі.

Зазначається, що у листопаді українці на 15% більше, ніж у жовтні, сплачували картками у мережі торгових терміналів ПриватБанку за покупку електроніки та побутової техніки.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, відчутне зростання покупок техніки до 3,8 млрд грн зумовлено традиційним періодом розпродажів “чорної пʼятниці”. Найбільш популярними товарами місяця стали павербанки та інша техніка для автономного енергозабезпечення.

У листопаді українці більше витрачали також на пальне – оплати картками на АЗС у порівнянні з жовтнем зросли на 7,6% до 2,7 млрд грн, менше витрачали з карток на їжу (-9,6%, 22,1 млрд грн), ліки (-4%, 3,1 млрд грн) і кафе та ресторани (-12,4%, 3,1 млрд грн).

За листопад через торгові термінали ПриватБанку українці отримали готівки на касах торгових точок на 43% більше у порівнянні з жовтнем на суму 2,3 млрд грн. За останній місяць цією послугою скористалися майже 1,5 мільйона українців, середня сума отриманої готівки касах трохи перебільшує 1,5 тис. грн.

Джерело: Укрінформ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook