Ріжуться зубки? Малюк вередує? Камістад® Бебі біль ясен вгамує!

Поява першого зубчика – дуже значуща подія в родині, де є малеча. Батьки зустрічають цю ознаку дорослішання дитини з гордістю. Однак кожній мамі потрібно бути готовою до того, що для малюка прорізування зубів – болісний процес, який часто супроводжується плачем, рясною слинотечею і втратою апетиту. Крихітка стає надмірно примхливою, погано спить, починає гризти все, що потрапить під руку. У цей час дитина як ніколи потребує турботи і ласки. І, звичайно, важливо швидко й безпечно позбутися неприємних симптомів.

Обережно, небезпека!

Прорізування зубів зазвичай починається у 6 місяців і завершується приблизно в 3 роки. Проте все індивідуально: у деяких дітей процес може початися й у 3 місяці, а в інших – тільки в рік. На жаль, одного лише тепла материнських рук не вистачає, аби полегшити страждання дитини. І тривожні батьки поспішають до аптеки із запитами: «Дуже болісно лізуть зубки. Чим полегшити страждання малюка?» або «Прорізуються зубки. Малюк дуже неспокійний, що порадите?». В аптечному асортименті представлений широкий вибір знеболюючих засобів. Проте, враховуючи вік маленької людини, дуже важливо допомогти, не нашкодивши. На що спиратися, аби зробити правильний вибір? Насамперед необхідно виключити потенційно небезпечні для дитини засоби. Контролююча організація фармацевтичного ринку FDA (Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) до таких зараховує гелі для ясен, що містять анестетики бензокаїн і лідокаїн, а також гомеопатичні таблетки з токсичною беладоною в складі. Згідно з повідомленнями FDA, ці речовини можуть викликати судоми, порушення роботи життєво важливих систем організму дитини, аж до смертельних випадків. Крім того, вони здатні викликати серйозні алергічні реакції 1,2,3. Отже, вибір засобу для полегшення прорізування зубів у дитини повинен бути вкрай обережним.

Дбайлива допомога

Усунути запалення ясен та зменшити біль під час прорізування перших зубчиків без ризиків для здоров’я дитини допоможе новинка від німецької компанії STADA – гель для ясен Камістад® Бебі. До складу гелю входять екстракт квітів німецької лікарської ромашки і компонент зі знеболюючим ефектом лаурет-9. Німецький гель Камістад® Бебі дозволений до застосування з моменту народження й відповідає основним вимогам мам, які піклуються про безпеку свого малюка: допомагає зубкам малюка прорізатися фізіологічно, без болю і не завдаючи шкоди організму.

Що робить Камістад® Бебі безпечним?

Складові гелю Камістад® Бебі підібрано з великою турботою і розумінням фізіології малюка. Екстракт ромашки лікарської, що має протизапальні властивості, добре загоює та заспокоює ясна і є натуральним антисептиком від самої природи. Лаурет-9 забезпечує знеболюючий ефект, охолоджує ясна, але, на відміну від анестетиків, не викликає оніміння. Таким чином, виключається ризик для дитинки поперхнутися слиною, немає небезпеки порушення дихання. Крім того, лаурет-9 не викликає алергічних реакцій.

Гель для ясен Камістад® Бебі можна застосовувати від народження протягом усього періоду прорізування зубів, не побоюючись передозування.

Гель Камістад® Бебі виробляється в Німеччині та має високу якість.

Компоненти гелю Камістад® Бебі діють лише місцево, саме в місці нанесення, не викликаючи порушень роботи інших систем організму малюка.

Німецький гель Камістад® Бебі не містить лактози, що також знижує вірогідність алергії в дитини й розширює можливості аптечної рекомендації.

Гель Камістад® Бебі не має протипоказань і побічних дій!

Новий німецький гель для ясен Камістад® Бебі застосовують у дітей від народження таким чином: видавлюють невелику кількість гелю (розміром з горошину), наносять на місце, де лізе зубчик, а потім лагідно масажують ясна дитини 2–3 рази на день. Найкраще це робити після їжі та перед сном. Камістад® Бебі безпечно зменшить неприємні та болісні відчуття при прорізуванні зубів і збереже спокій та гарний настрій дитини.

Камістад® Бебі біль ясен вгамує!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook