Програма реімбурсації під час війни: яку суму грошей виплатила НСЗУ аптекам?

Попри важке економічне становище в країні, попри те, як важко наповнюється державний бюджет, програму реімбурсації не було скорочено.

НСЗУ відзвітувала про оплату аптечним закладам за договорами про реімбурсацію – відшкодування за програмою “Доступні ліки”. Дані про оплати публікуються на дашборді “Оплати аптечним закладам за договорами про реімбурсацію з НСЗУ”.

Оновлений Дашборд знаходиться за посиланням.

Яку інформацію можна отримати на сайті НСЗУ?

У першому розділі дашборду інформація відображена в таблиці, на другій – в графіках, а третій – у вигляді мапи.

На кожній сторінці можна фільтрувати дані: за періодом, областями, населеними пунктами, формою власності аптек (комунальні, приватні), конкретною аптекою, а також напрямом програми реімбурсації (інсуліни, нецукровий діабет, хвороба Паркінсона тощо).

Скільки отримали аптечні заклади за договорами про реімбурсацію?

Найбільші оплати від НСЗУ з початку 2023 року отримало КП “Фармація” – 22,6 млн грн. З них за інсуліни – понад 17 млн грн.

За формою власності більше оплат отримали приватні аптеки – 389 млн грн (85% оплат).

В розрізі населених пунктів в лідерах аптеки м. Києва, які отримали понад 87 млн оплат. На 11 місці аптеки в с. Сокільники (Львівщина), які отримали понад 8 млн грн.

Зазначається, що найбільше грошей отримали аптеки в Києві, Львівської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської областей.

За 1 квартал 2023 року всього виплачено 472642092 грн 1007 аптечним закладам.

Джерело: НСЗУ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook