спорт

Названі спортивні звички, які можуть лише зашкодити здоров’ю

Іноді зі спортом потрібно бути обережним, адже навіть деякі фізичні навантаження можуть нашкодити. Експерти розповіли, що не варто робити, щоб не зруйнувати своє тіло.

Які фітнес-звички можуть нашкодити?

1. Нехтуєте розтяжкою

Сертифікована персональна тренерка Кейт Маєр запевняє, що розтяжка допомагає покращити гнучкість, запобігти травмам і підвищити фізичну працездатність. Нехтування нею призводить до скутості суглобів і обмеженої рухливості.

2. Перетреновуєтесь

Якщо займатись дуже часто, це може призвести до виснаження, травми та зниження продуктивності. Дуже важливо прислухатися до свого організму і давати йому необхідний відпочинок.

3. Працюєте через біль

Біль – це спосіб вашого тіла сказати вам, що щось не так. Якщо його ігнорувати, особливо коли він сильніший, ніж зазвичай, це може призвести до серйозних травм, на загоєння яких можуть піти місяці або навіть роки.

4. Робите лише кардіо

Хоча кардіотренування важливі для здоров’я серцево-судинної системи, не можна зосереджуватись лише на них. Відмова від силових вправ на користь бігу чи веслування може призвести до втрати тонусу інших м’язів.

5. Робите незручні рухи

Не потрібно примушувати себе виконувати вправи, які провокують дискомфорт. Якщо певний рух працює з одними, це не означає, що він допоможе вам. Краще дотримуватися вправ, які приємні для ваших м’язів і суглобів, щоб запобігти надмірному зносу або травмам.

6. Не змінюєте силові тренування

Одні й ті самі силові тренування не дозволяють вам прогресувати та можуть призвести до пошкоджень через перевантаження м’язів. Необхідно змінювати тренування кожні кілька тижнів та пробувати нові стилі, які вам будуть комфортними.

Джерело: 24 канал


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook