Названі причини, чому ваша дієта може не працювати

Деякі люди, які дотримуються дієти, все одно не можуть схуднути. Здається, що в їх організмі є якась функція, що перешкоджає втраті зайвих кілограмів.

За словами дієтологів, багато людей роблять одні й ті ж самі помилки.

Деякі з них перераховані нижче:

Ви не розумієте різниці між дієтою і способом життя

Для схуднення важливо розуміти різницю між дієтою та способом життя. Дієтологи вважають, що незалежно від того, як ви харчуєтесь, якщо ви не зміните свій спосіб життя, ви ніколи не зможете досягти своїх цілей щодо схуднення. Крім дієти потрібно висипатися, займатися спортом, відмовитися від куріння та зловживання алкоголем, мати позитивний настрій. Все це допоможе схуднути і не набрати зайвих кілограмів.

Ви недостатньо приділяєте увагу роботі шлунку і кишечнику

Щоб дієта принесла користь, потрібно поліпшити травлення. Є кілька простих способів це зробити. Дієтологи рекомендують їсти продукти, які покращують травлення. Також потрібно пити воду натщесерце. Крім того, потрібно додати до раціону продукти, багаті на клітковину, білки, вітаміни та інші мінерали.

Ви постійно перебуваєте в стресі

Більшість людей, що знаходяться у стані стресу, схильні до гіперфагії, або переїдання. Якщо людина має схильність набирати вагу, то в стресовій ситуації вона, ймовірно, обере продукти, заборонені під час дієти.

Ви непослідовні

Втрата ваги не відбувається за одну ніч. Потрібно мати терпіння. Дієтологи вважають, що після початку фізичних тренувань потрібно щонайменше три місяці, щоб схуднути. Те ж саме стосується і дієти – потрібен час, щоб побачити гарні результати.

Джерело: Times Now


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook