«Фармак» планує у 2023 році вивести на український ринок понад 20 нових продуктів

Український виробник ліків «Фармак» планує вивести на український ринок понад 20 нових препаратів у 2023 році.

Про це повідомив виконавчий директор фармкомпанії Володимир Костюк на щорічній конференції «Україна та світ попереду 2023 року» минулого тижня у Києві.

Крім того, він повідомив, що протягом 2022 року компанія, незважаючи на війну та втрату складів у Київській області, на яких було знищено як готову продукцію, так і сировину та пакувальні матеріали, вивела на ринок 16 нових препаратів.

«Протягом перших тижнів повномасштабного вторгнення, а саме 7 березня було знищено наш склад із готовою продукцією, повністю вся готова продукція (і на ринок України, і експортні продукти), пакувальні матеріали. Ми оцінили збитки. На той момент це було близько 1, 5 млрд грн збитків. Але ми поступово відновили весь асортимент в Україні – це близько 400 позицій, ми його відновлювали майже два квартали. До кінця 2022 року ми випустили 16 нових препаратів, відновили наші інвестиційні проєкти», – сказав він.

Окрім того, Костюк зазначив, що «Фармак» має намір розширювати присутність на міжнародних ринках.

За словами Костюка, зокрема, компанія має намір активно розвивати присутність у центральній та південній Америці.

«Влітку 2022 року ми запустили новий проєкт з будівництва підприємства в Іспанії, це стратегічний напрямок. Ми розвиваємо активно регіон центральної та південної Америки, іспаномовні країни досить добре приймають виробництво в Іспанії та ЄС», – сказав він.

Зазначимо, що «Фармак» планує у 2024 році відкрити новий завод у Барселоні та мультифункціональний лабораторний комплекс з R&D-центром для розробки та тестування нових лікарських засобів в Іспанії.

Джерело: Interfax


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook