Урохолум

Цистит – незваний осінній гість

Осінь – час попіклуватися про нирки та сечовий міхур. Саме цієї пори найчастіше загострюються запальні хвороби сечостатевої системи. Цистити, уретрити, пієлонефрити – далеко не весь перелік проблем, які можуть спіткати вас у холодний сезон. Розбираємося, як уберегти нирки від хвороб та що робити, коли проблему не вдалося оминути.  

Що таке цистит

Цистит – одна з найпоширеніших хвороб сечостатевої системи. Це запалення сечового міхура, що, як правило, виникає на тлі інфекції.

За статистикою, у переважній більшості випадків на цистит хворіють жінки. Це пов’язано з анатомічними особливостями жіночої статевої системи. Бактеріям набагато легше подолати відносно коротку та широку уретру в жінок.

До симптомів циститу належать:

  • часте сечовипускання, що супроводжується болем;
  • свербіж та відчуття печіння в області промежини;
  • каламутна сеча;
  • підвищення температури тіла.

Як захиститися від циститу та інших інфекційних хвороб сечовивідних шляхів

Для цього насамперед потрібно уникати факторів, які сприяють розвитку захворювання. До них належать:

  • інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
  • переохолодження, на тлі чого знижується імунітет та активізується патогенна або умовно-патогенна мікрофлора;
  • наявність хронічних інфекційних хвороб;
  • недотримання особистої гігієни;
  • наявність гормональних розладів;
  • імунодефіцит та інші стани й хвороби, що супроводжуються зниженням захисних властивостей організму.

Цистити також бувають і в чоловіків, тому представникам сильної статі варто завжди пам’ятати про вищезгадані фактори. Намагайтеся їх уникати. Це суттєво знизить імовірність розвитку циститу або уретриту – запалення сечовивідного каналу (уретри).

Урохолум

УРОХОЛУМ – при циститі та захворюваннях нирок!

Як відомо, в давні часи можливості медицини були обмежені. Хвороби зазвичай лікували лікарськими травами, які підбирали емпіричним шляхом (на основі досвіду). Виявилося, що найефективніше таким чином вдавалося лікувати хвороби сечостатевої системи. Природа напрочуд багата на рослини з протизапальним та сечогінним ефектом.

Фахівці Житомирської фармацевтичної фабрики Vishpha ретельно вивчили властивості величезної кількості лікарських рослин. Так було створено комбінований препарат УРОХОЛУМ, до складу якого входять екстракти десяти лікарських рослин. Це плоди дикої моркви, листя ортосифону, спориш, стовпчики кукурудзи, квіти бузини, хвощ, шишки хмелю, березові бруньки, звіробій та листя м’яти.

УРОХОЛУМ діє одразу на всі ланки хвороби

Унікальність і беззаперечна перевага препарату УРОХОЛУМ у тому, що він одразу діє на всі ланки інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи. Так, березові бруньки, дика морква та хвощ містять велику кількість флавоноїдів, кумаринів та сапонінів, які сприяють виведенню сечі (діуретичний ефект). Активні речовини споришу та шишок хмелю чинять антибактеріальну та протизапальну дію, що актуально при циститах, уретритах та пієлонефриті.

Рослинні екстракти, що входять до складу препарату, покращують мікроциркуляцію крові в нирках, нормалізують тонус м’язів сечовивідних шляхів, знімають запалення, а також покращують роботу печінки і жовчного міхура.

Ще одна властивість препарату – його антиазотемічна дія. УРОХОЛУМ сприяє виведенню сечової кислоти та інших азотних продуктів обміну. Таким чином зменшується вірогідність утворення піску та каменів у нирках. Крім того, УРОХОЛУМ сприяє виведенню вже існуючих конкрементів.

Краплі та капсули

Тривалий час УРОХОЛУМ випускався лише у вигляді крапель. Фармацевтична фабрика Vishpha нещодавно створила нову форму препарату у вигляді капсул, що набагато зручніше для пацієнта. Блістери з капсулами можна носити із собою.

Варто зазначити, що УРОХОЛУМ використовують як у монотерапії, так і у складі комплексного лікування гострих та хронічних захворювань сечовивідних шляхів. Зокрема, УРОХОЛУМ підсилює дію антибіотиків, що дозволяє зменшити період лікування антибактеріальними препаратами (а це зменшує побічні ефекти від таких ліків). Препарат дуже добре переноситься і його дозволено вживати із 12-річного віку.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.com.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook