COVID-19 та грип злякалися війни?

В Україні протягом минулого епідеміологічного сезону зареєстровано 5,9 млн випадків захворювань на ГРВІ (включно з COVID-19 та грипом). Але з початком війни зменшення статистичних показників простежувалося в усіх адміністративних регіонах України, і пов’язано це насамперед з перебоями в отриманні оперативних даних про кількість хворих на COVID-19 і грип та проведенням об’єктивного аналізу.
За прогнозами голови Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) Федора Лапія, є вірогідність, що цього сезону в Україну повернеться не тільки COVID-19, але й грип. Очікується, що країна може зіштовхнутися з твіндемією – одночасною епідемією COVID-19 та грипу.
Також ВООЗ прогнозує в Україні циркуляцію чотирьох штамів грипу: для грипу A штами H1N1, H3N2, а для грипу В штами Victoria, Yamagata.

З поверненням холодної пори кількість хворих на ГРВІ знову почала зростати.

«Слабкість, ломота в тілі, поступове підвищення температури, відсутністю нюху – мабуть, ковід. Але смаки розрізняю – може, й не ковід, а звичайна застуда? Раптово піднялася висока температура – найімовірніше, грип або все ж таки ковід? Ні, при ГРВІ є кашель, болить горло, а в мене немає такої симптоматики. На роботі захворіли три колеги, говорять, що на ковід. А якщо й у мене? А якщо дітей інфікую? Чи потрібна мені самоізоляція на два тижні?» – одразу зрозуміло, наскільки високий рівень стресу в людини, яка замислюється над цими питаннями. У прохолодну пору року з ними має справу майже кожен. І навіть якщо застудних симптомів немає, ми розуміємо, що можемо бути носіями інфекції, отже, становити загрозу для оточуючих. Невідомість – найгірша за все. Тому краще не займатися гаданням щодо симптомів, а зробити швидкий і зручний експрес-тест для визначення антигену вірусу COVID-19 і грипу А / В.

Лише один тест і питання вирішено протягом 15 хвилин!

Найпростіший спосіб відрізнити грип від COVID-19 та звичайної застуди, до того ж зробити це просто вдома, безболісно і комфортно, – використати МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест. Сьогодні це єдиний інноваційний та унікальний в Україні експрес-тест для визначення найбільш небезпечних респіраторних інфекцій.

Лише одне тестування з МІЛІСТАН КОМБІ назальним тестом – і за 15 хвилин ми отримуємо відповіді на три запитання:
✓ Чи є у мене ковід?
✓ Чи є у мене грип А або В?
✓ Чи, найімовірніше, це звичайна застуда?

Виявивши в домашніх умовах збудник захворювання, ми можемо одразу почати правильне лікування і вберегти себе та оточуючих від інфікування та ускладнень перебігу хвороби. Про небезпеку коронавірусної інфекції вже сказано багато, майже кожна українська родина в тому або іншому вигляді відчула її на собі. Грип, до речі, як і ковід, також становить серйозні ризики для здоров’я. Ускладнення грипу можуть бути доволі важкими, аж до абсцесу легень і вірусного менінгіту. Але якщо своєчасно зрозуміти, якого типу грип, лікар швидко підбере відповідні препарати, і хвороба мине швидше та легше.

Саме тому розробники МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест зробили акцент на ці групи вірусів та їхні штами. МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест – це комплексний експрес-тест, який просто та комфортно виявляє антигени вірусів: COVID-19, грипу A (H1N1, H3N2), грипу B (Victoria, Yamagata). До речі, експрес-тести на антиген затверджено FDA і рекомендовано ВООЗ для діагностики вірусних інфекцій у дорослих та дітей.

Тест на антиген, що дає впевненість

Зрозуміло, що експрес-тест має на меті отримання швидкого результату. Але тут залишаються два запитання, які часто чує провізор від пацієнтів: «А він точний? Можна довіряти?» та «Наскільки він зручний?».

У випадку з МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест можна з упевненістю відповідати на перше запитання: «Так, ви можете довіряти отриманому результату тією ж мірою, як і ПЛР-тестуванню чи лабораторному антиген-тесту на COVID-19 та грип».

Чому: Відносна чутливість МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест щодо коронавірусної інфекції становить 95,1 %, відносна специфічність – 99,4 %. Узагальнений показник точності на антиген коронавірусу сягає 98,5 %. Щодо вірусів грипу А / В, узагальнений показник чутливості та специфічності на антиген грипу А становить 98,5 %, а для грипу В – 98 %.

А також на друге запитання переконливо варто стверджувати: «Так, МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест – найзручніший експрес-тест на ринку. Особливість полягає в тому, що це не складний “конструктор”, а одна тест-ручкам з м’якою подушечкою для забору зразка, що не травмує слизову носа та забезпечує просту, безболісну і достовірну перевірку на коронавірусну інфекцію та вірус грипу А і В. Інші тести мають довгу, як шпиця, назофарингіальну паличку, якою легко травмувати слизову».

Які ще переваги? Інноваційною тест-ручкою дуже легко користуватися – її просто потрібно скласти за інструкцією після забору зразка. Жодних навичок лаборанта чи особливих умов не потрібно. Тестом можна скористатися будь-де у зручний час. Завдяки формі подушечки для взяття зразка МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест дуже зручний та безпечний для тестування у дітей від 2 років.


Отже, МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест – це інноваційний та унікальний тест для визначення сучасних агресивних респіраторних інфекцій. Він цілком відповідає потребам у якісній, швидкій і комфортній діагностиці ковіду та грипу А / В, завдяки чому така рекомендація підкріплює довіру до фармацевта. Крім того, більш активні продажі експрес-тесту МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест – це не тільки збільшення середнього чеку аптеки, але й оптимальний спосіб запобігти розповсюдженню небезпечних захворювань і зняти психологічну напругу в людини, яка має застудну симптоматику.

ЗНІМИ СТРЕС – ЗРОБИ МІЛІСТАН ТЕСТ!

Пройди тестування і отримай сертифікат на 100 грн для покупок в мережі “Сільпо”

Мілістан Комбі назальний тест

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook