Бекутан мультиімуно

«Бекутан Мультиімуно» – мультифакторна підтримка імунітету дитини

Усім відомо, що в холодний сезон діти часто хворіють на ГРВІ. Але чому? Адже ми знаємо, що причина цих захворювань – не холод, а віруси. Відповідь очевидна. Восени та взимку малюки, як і дорослі, здебільшого перебувають у закритих приміщеннях, де скупчення людей та недостатнє провітрювання сприяють розповсюдженню респіраторних вірусів. Певну роль відіграють і кліматичні зміни: згубні для патогенів морозні зими в наш час радше виняток, ніж правило. І навпаки, волога погода за температури близько нуля – чудові умови для їхнього розмноження.

Однак головним чинником, що впливає на частоту захворюваності малечі на ГРВІ, є особливості дитячого імунітету. В перші рокі життя він ще не повністю сформований, тому будь-яка зустріч із новим вірусом може спричинити недугу. А якщо врахувати дію двох попередніх чинників, стає зрозумілим, чому малюки взимку часто хворіють.

Чи можна цьому зарадити? Так. Активні розваги на свіжому повітрі загартовують дитину. Здорове харчування, багате на свіжі овочі та фрукти, забезпечує організм малюка важливими нутрієнтами, які зміцнюють імунітет.

«Стоп! – скажете ви, – але овочі й фрукти, які ми вживаємо взимку, вирощують у теплицях і вони не містять достатньої кількості вітамінів і мікроелементів». Саме так, але цю проблему вирішити просто.

Адже в нас є «Бекутан Кідс Вітс Мультиімуно»! Фахівці компанії «Алкалоїд АД Скоп’є» подбали про здоров’я малюків. Відповідно до впливу, який чинять на імунну систему такі важливі фактори, як вітаміни, мінерали та кишкова мікрофлора, вони створили спеціальний комплексний засіб для підтримки дитячого імунітету. Справжній мультифакторний помічник! Як він працює?

Злагоджена робота всіх ланок імунної системи неможлива без участі вітамінів. Тому найважливіші з них увійшли до складу «Бекутан Мультиімуно». Вітамін С посилює захисну функцію епітелію дихальних шляхів, стимулює продукцію противірусних білків – інтерферонів, чинить антиоксидантну дію ¹. Вітамін А сприяє утворенню та правильному функціонуванню імунокомпетентних клітин – лімфоцитів ². Захисна роль вітаміну D полягає в посиленні вродженого й адаптивного імунітету, а також у безпосередній противірусній дії ³. Вітамін Е протидіє запаленню та є потужним антиоксидантом . Вітаміни групи В сприяють подоланню стресу, який знижує опірність організму, беруть участь у процесах утворення енергії, зменшують стомлюваність та допомагають відновити сили.

Другий фактор підтримки імунітету – це мінерали. У складі «Бекутан Мультиімуно» є цинк – елемент із власною протизапальною дією, який здатен стимулювати продукцію інтерферонів, посилювати активність природних клітин-кілерів та фагоцитів, що знищують патогени . Кальцій бере участь в утворенні антитіл, йод відіграє важливу роль у формуванні імунної відповіді .

Утім, як вітаміни, так і мінерали всмоктуються у кишківнику, до того ж і сам кишківник є імунокомпетентним органом – у ньому зосереджені лімфоїдні й дендрітні клітини та макрофаги. Це так звана інтестинальна ланка імунної системи, завдяки якій формується перша імунна відповідь. Для її повноцінного функціонування вкрай важливо підтримувати баланс кишкової мікрофлори. Для цього до складу «Бекутан Мультиімуно» включено лактобактерії Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) – найбільш вивчений пробіотичний штам у світі. Лактобактерії сприяють пригніченню та знищенню потенційних патогенів, поліпшують мікросередовище кишківника, чинять протизапальну дію та посилюють захисний інтестинальний бар’єр .

Щоб запобігти взаємодії вітамінів, мінералів та пробіотика, їх помістили в особливу упаковку DUOCAM. Це саше, що складається з двох камер: в одній – мікронутрієнти, в іншій – лактобактерії. Таке пакування забезпечує стабільність компонентів у процесі зберігання. Перед прийомом вміст обох відсіків розчиняють у воді або іншій рідині кімнатної температури (молоко, сік, йогурт) і дають дитині: у віці 1–3 років – один раз на добу, від 4 років – один-два рази на добу. Жоден малюк не відмовиться від корисного напою – «Бекутан Мультиімуно» має приємний смак та аромат апельсинів. Навіть сама упаковка викликає в дітей позитивні емоції – на ній зображений маленький сміливий лицар Арчі в міцних обладунках. Під його надійним захистом імунітет малюків зміцнюватиметься в будь-яку пору року і за будь-якої погоди!

1. Carr, A.C.; Maggini, S. Vitamin C and Immune Function. Nutrients 2017, 9, 1211. https://doi.org/10.3390/nu9111211.
2. Skinnider, L.F. The effect of retinol (Vitamin A) on human lymphocytes stimulated by phytohaemagglutinin. Virchows Archiv B Cell Pathol 31, 117–123 (1979).
3. Goodall, E.C., Granados, A.C., Luinstra, K. et al. Vitamin D3and gargling for the prevention of upper respiratory tract infections: a randomized controlled trial. BMC Infect Dis 14, 273 (2014). https://doi.org/10.1186/1471-2334-14-273.
4. Wu D. Nutritional modulation of immune function: analysis of evidence, mechanisms, and clinical relevance. Front Immunol. 2018; 9: 3160. doi: 10.3389/fimmu.2018.03160.
5. KH Ibs, L Rink. Zinc-Altered Immune function The Journal of Nutrition, Volume 133, Issue 5, May 2003, Pages 1452S–1456S, https://doi.org/10.1093/jn/133.5.1452S.
6. Лопатинська О. Біологічна роль кальцію та шляхи раціональної корекції його вмісту. Фармацевт Практик. 2020, № 7-9, https://fp.com.ua/articles/biolohichna-rol-kaltsiyu/.
7. Волоха А. П. Роль пробіотиків у становленні інтестинальної імунної системи. Видавничий дім «Здоров’я України», Педіатрія № 1 (57) 2021 р. С: 16-17.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook