Експерти відзначають, що фізична активність посилює підвищення рівня ендорфінів – так званих «гормонів щастя». Тож звичайна ходьба, на думку фахівців, протягом 20-30 хвилин щодня може значно зменшити симптоми депресії, такі як тривожність, пригнічених настрій і відчуття втоми, повідомляє видання MedicineNet.
Дослідження показало, що люди, які проходять понад 10 000 кроків на день, рідше страждають на депресію. Крім того, хто починає з невеликої кількості – наприклад, 3-5 тисяч кроків, – вже помічають позитивні зміни у своєму самопочутті.
Головне – збільшити активність і робити це регулярно.
Хоча фізична активність не замінює медичну допомогу, вона стає ефективним доповненням до терапії. Крім того, ходьба на свіжому повітрі позитивно впливає на якість сну, що також важливо для психічного здоров’я.
Використання фітнес-трекерів може стати зручним способом моніторингу вашої активності.
Кожен крок – це не тільки вклад у фізичне, а й у психічне здоров’я!
Джерело: MedicineNet
Читайте також:
Читайте також:





