Категорії
Препарати

«Респіброн» – надійна допомога імунітету

Чи знаєте ви, що гострі респіраторні вірусні інфекції не є настільки безпечними, наскільки ми звикли їх вважати? Майже у 40 % випадків ГРВІ ускладнюються бактеріальними інфекціями і це доволі серйозні ускладнення – синусити, отити, бронхіти, пневмонії. За даними ВООЗ, у світі від ускладнень ГРВІ щорічно помирає приблизно 4 млн дітей та 500 тис. дорослих. То чому ж перебіг ГРВІ у різних людей настільки відмінний?

Справа в імунітеті. Наш організм протистоїть інфекціям завдяки злагодженій роботі двох його ланок – вродженої та набутої. Від проникнення непроханих гостей людину від народження захищають слизові оболонки та шкіра, лізоцим слини, кислотність шлункового вмісту, мікрофлора кишківника, NK-клітини (природні кілери), фагоцити. Якщо чужинець долає ці бар’єри, бій приймають «солдати» специфічного або набутого імунітету – на атаку патогенів організм відповідає утворенням антитіл, що нейтралізують бойові одиниці супротивника, та активацією клітинного імунітету – механізму, який допомагає запам’ятовувати ворога та давати йому відсіч під час кожної зустрічі. Отже, для людей, чия імунна система працює належним чином, ГРВІ – лише незначне нездужання на короткий час. Але несприятлива екологічна ситуація, стреси, одноманітне харчування, шкідливі звички призводять до збоїв у роботі системи захисту, і в таких випадках перебіг звичайної застуди супроводжується бактеріальними ускладненнями. Особливо часто вони виникають у дітей дошкільного віку (адже їхній імунітет ще формується) та в літніх людей із «букетом» хронічних захворювань.

Проте імунній системі можна допомогти, якщо «познайомити» її з потенційними збудниками завчасно. Лікарський засіб «Респіброн» – це препарат мікробного походження, природний імуномодулятор, створений шляхом механічного лізису 13 найрозповсюдженіших бактерій, що спричиняють захворювання верхніх дихальних шляхів.

Склад «Респіброну» містить лізат Staphylococcus aureus, шести штамів Diplococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Klebsiella pneumoniae, Klebsiella ozaenae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus viridians, Neisseria catarrhalis. Технологія механічного лізису дозволяє відокремити великі фрагменти, насамперед частки мембран, від клітин мікробних культур, позбутися токсичних компонентів та отримати таким чином антигенний матеріал для формування безпечної імунної відповіді.

«Респіброн» впливає на імунну систему двома шляхами:

  • активує неспецифічну резистентність – NК-клітини, макрофаги і дендритні клітини, завдяки чому формується швидкий захист проти вищезазначених збудників, що зберігається протягом 2-3 тижнів;
  • забезпечує тривалий специфічний захист протягом декількох років, оскільки збільшує продукцію сироваткових імуноглобулінів A, G, M, інтерлейкінів (ІЛ-2), ефекторних Т-лімфоцитів та В-лімфоцитів.

«Респіброн» зміцнює і місцевий імунітет. Лікарська форма засобу, сублінгвальні таблетки, сприяє миттєвому контакту антигенів препарату з імунними клітинами слизової оболонки дихальних шляхів тобто формуванню стійкого локального імунітету.

Отже, завдяки імуномодулюючим властивостям «Респіброн» є препаратом, що забезпечує профілактику розвитку та ефективність комплексного лікування пацієнтів з гострими інфекціями верхніх дихальних шляхів.

Прийом «Респіброну»:

  • знижує кількість і тяжкість гострих респіраторних захворювань у дорослих і дітей, зокрема в тих, хто часто й тривало хворіє;
  • зменшує кількість загострень хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ) і тяжкість його перебігу.

Схема застосування препарату доволі проста – з профілактичною метою «Респіброн» приймають 1 раз на добу протягом 10 днів. Курс повторюють тричі з інтервалом у 20 днів, тож тривалість повного профілактичного лікування, за якого досягається максимальний імунотерапевтичний ефект, становить 3 місяці. Зазвичай такий курс призначають особам, які часто й тривало хворіють на респіраторні інфекції. Людям із тяжким перебігом захворювань бажано проходити профілактичний курс двічі на рік.

Під час гострих процесів рекомендований короткий лікувальний курс. Це зручно – «Респіброн» приймають тільки раз на добу протягом лише 10 днів. На лікувальний курс вистачає однієї упаковки засобу, яка містить 10 таблеток. «Респіброн» добре переноситься та доступний за ціною.

Тож не варто блукати теренами Інтернету в пошуках ефективного імуномодулятора, що допоможе уникнути респіраторних ускладнень ГРВІ та полегшити перебіг інфекційних захворювань дихальних шляхів.

Рекомендуйте «Респіброн» – це правильний вибір!