Горіхи

Перекус № 1 для зниження рівня цукру в крові – дієтолог назвала продукт

Деякі продукти можуть впливати на рівень цукру у крові більше, ніж інші. Постійні різкі стрибки рівня цукру можуть ускладнювати вироблення інсуліну організмом. Дієтолог дала поради, як уникнути різких перепадів. Допоможе в цьому – правильний перекус.

Дієтолог з Канади Джен Коузі назвала продукт, який допоможе знизити рівень цукру в крові і який є майже в кожному домі.

«Горіхи – це найкращий перекус для зниження рівня цукру в крові», – вважає дієтолог.

Різні види горіхів мають різні корисні властивості. В них містяться корисні жири, рослинний білок, клітковина. Дослідження показують, що поєднання цих речовин у горіхах дозволяє стабілізувати рівень цукру в крові дуже швидко.

Горіхи також містять вітаміни та корисні речовини (магній, цинк). Інші дослідження показали, що у людей з діабетом щоденне вживання горіхів може знизити ризик деяких хронічних захворювань.

Дієтолог радить, якщо є можливість, приготувати із горіхів смачні страви. Можна додавати спеції й інші інгредієнти та брати готову страву з собою у дорогу. Якщо часу бракує, можна брати із собою горіхи. Вони допоможуть вчасно знизити рівень цукру в крові.

Раніше ми писали, дієтолог дала поради, як швидко знизити рівень цукру в крові після застілля.

Джерело: Yahoo!

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook